2 oktober 2022. Een drukke, mooie en indrukwekkende dag voor de fractieleden van Zoetermeer Vooruit.
Er waren twee werkbezoeken gepland.
Nadat de fractie bij het CKC & Partners was geweest, ging men op bezoek bij Het Goed kringloopwarenhuizen aan de Edisonstraat waar ook stichting Ecoware is gevestigd.
In circulair bedrijfsverzamelgebouw De Ommekeer wordt door Kringloopwarenhuis Het Goed, Stichting Ecoware, Werkbedrijf De Binnenbaan en Teamwerk samengewerkt. Een unieke samenwerking voor een duurzame toekomst waarin er voor iedereen kans is op werk.
Het doel is niet alleen het hergebruik van spullen bevorderen en de hoeveelheid restafval verminderen, men biedt ook werkplekken aan cliënten van dagbesteding en leerwerkplekken voor werkzoekenden.
We spraken met Bas Boerman en Freddie Krullaars over hoe hun bedrijven (samen)werken, over hun filosofie, over hun uitdagingen en hoe zij de toekomst van de organisaties zien en we mochten er een kijkje nemen achter de schermen. Het was mooi om hun gedrevenheid te ervaren en te horen hoe enthousiast zij de toekomst kijken.